پیراهن مردانهشلوار جینشلوار مردانه

کدام پیراهن را با شلوار جین می توانید بپوشید؟

0

بسیاری از آقایان برای ست کردن شلوار جین با پیراهن مورد علاقه شان به مشکل میخورند.
به عنوان مثال بعضی از رنگ‌های شلوار جين هستند که انتخاب پيراهن برای ست کردن با آن ها کمي سخت است.شما باانجام روش های اصولی می‌توانید استایلی فوق‌العاده داشته باشيد. با گراد همراه باشید

بدیهی است که ست کردن شلوار جين با پيراهن باعث خوش‌تیپ‌تر و جذاب‌تر شدن هر مردی می شود. همواره خلاقیت براي ترکيب کردن رنگ پيراهن مردانه با شلوار جين می‌تواند به شما کمک کند تا براي انتخاب پيراهن با شلوار جين  انتخاب های جذاب تر و بیشتری داشته باشید

پيراهن  مردانه سفيد آستین بلند

قطعا به طور جدی پیراهن سفید رنگ در بین آقایان محبوب ترین رنگ ها است. بهترین گزینه برای شلوار جین آبی نیز پیراهن سفید است. برای جذاب‌تر شدن استایلتان بهتر است پیراهن آستین بلند سفید را با شلوار جین‌های روشن‌تر بپوشید .

پيراهن چهارخانه مردانه

بر اساس رنگ تیره و روشن این پیراهن جذاب با شلوارجین استایلی متفاوت خواهید داشت. اگر تصمیم دارید استایلی رسمی داشته باشید؛ پیراهن چهارخانه را با شلوار جین تیره‌ بپوشید اما اگر دوست دارید تیپتان اسپرت تر و غیر رسمی باشد این پیراهن را با شلوار جین روشن ست کنید. شلوار اسلیم فیت برای استایل  اسپرت  و شلوارجین راسته برای استایل رسمی انتخابی عالی محسوب می شود.

پيراهن جين

پوشیدن پیراهن جین با شلوار جین هم رنگ  ترکیب جالب و جذابی نیست. پس بهتر است که پیراهن جین رنگ تیره را با شلوار جین روشن  بپوشید و پیراهن روشن را با شلوار جین تیره  ست کنید.

پيراهن مردانه سرمه‌اي

اگر تصمیم بگیرید که پیراهن سرمه ای با شلوار جین سفید بپوشید قطعا بهترین تصمیم را گرفته اید چرا که ترکیب بسیار خاص و جذابی خواهد شد.برای ست کردن پیراهن سرمه ای از شلوار جین تیره تر استفاده کنید مخصوصا جین مشکی .

پيراهن مردانه آبي

پیراهن مردانه آبی از انعطاف پذیرترین رنگ هاست چرا که عموما با بسیاری  از شلوارهای جین به راحتی ست میشود .

پيراهن مردانه مشکي

پیراهن مشکی را میتوان پس از پیراهن مردانه سفید رنگ رسمی ترین پیراهن مردانه تلقی کرد که با شلوار جین تیره و مشکی ترکیبی جذاب و سنگین وهیجان انگیز می سازد. ولی در مقابل اگر با شلوار جین روشن پوشیده شود استایلی اسپرت را تجربه خواهید کرد.

چرا باید یک کت مشکی در کمدتان داشته باشید؟

مقاله قبلی

مهم ترین نکات خوشتیپی برای آقایان که نمیدانید

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود / ثبت نام