پیراهن مردانهراهنمای انتخاب

4 پیشنهاد جذاب و شیک مردانه برای تابستانی داغ و فوق العاده

0

انتخاب لباس برای فصل تابستان یک چالش برای آقایان محسوب میشود چرا که لباس پوشیدن در هوای گرم تابستانه اصلا کار آسانی نیست. هم چنین عدم پوشیدن لباس مناسب در هوای گرم می تواند تحمل گرما را برای شما سخت کند. از این رو بسیاری از ما سعی میکنیم دو مساله مهم کاهش تعریق و خوش استایلی را با یک دیگر ترکیب کنیم. اگر این دو مساله به درستی حل نشوند تحمل گرمای تابستان را سخت کرده و می تواند آستانه تحمل شما را در فصل تابستان به شدت کاهش دهد. با گراد همراه باشید

 

امسال موج گرمای بی سابقه ای جهان را فراگرفته است.  به همین خاطر بسیاری از طراحان برای این تابستان پیشنهادات راحت تر و ساده تری دارند. اگر فعالیت روزانه و کار شما زیرآفتاب نیست برای خوش استایلی نیاز به دانستن چند نکته مهم دارید. اگر بتوانید همه آیتم ها را به درستی در کنار یک دیگر بچینید به خوبی می‌توانید استایلی شیک برای تفریحات، تعطیلات، گشت و گذار و حتی محل کار برای خود بسازید.

در ادامه چند ترکیب هوشمند و راحت و تا حدودی کژوال را برای استایلی تابستانه بررسی می کنیم.

این آیتم ها و ترکیب ها انتخابی مناسب برای ساحل سفر کار و دیدارهای دوستانه می باشد.

  • پیراهن آستین کوتاه و شلوار کتان

پیراهن های آستین کوتاه قدمت طولانی دارند و پای ثابت تصاویر مجلات مد محسوب می شوند. پیراهن آستین کوتاه برای هوای گرم تابستانی انتخاب مناسب به شمار می روند. مخصوصا اگر با شلوار پارچه ای یا شلوار کتان ترکیب بشود.ترکیبی جذاب و فوق العاده

آنچه که در پیراهن آستین کوتاه مهم است، اندازه بودن آن است. پس دقت کنید که سایز مناسب خود را انتخاب کنید. پیراهن آستین کوتاه علی رغم ساده بودن می تواند بسته به سایز شما زیبا ترین پیراهن یا زشت ترین پیراهن باشد. این مساله کاملا بستگی به این دارد که پیراهن در اندام شما چگونه به نظر برسد.

قبل از خرید حتما پیراهن را پرو کنید تا مطمئن شوید کاملا اندازه شماست . هم چنین اطمینان حاصل کنید که سرشانه و نیم تنه آن بیش از حد تنگ یا بیش از حد گشاد نباشد.

هنگامی که از شلوار بحث میکنیم باید به دنبال شلوارهایی باشید که دوخت و بافت مناسبی دارند و همانند پیراهن شما کاملا اندازه باشد. اگر شلوار اندازه نباشد یا دوخت مناسبی نداشته باشد ممکن است قسمتی از پای شما دیده شود . این مساله هنگامی مشکل ساز خواهد شد که شما نتوانید با کفش تابستانه خود جوراب بپوشید. لذا اگر شلوار شما مناسب نباشد یا مناسب دوخته نشده باشد تمام زحمات شما برای ساخت یک استایل تابستانه به هدر خواهد رفت. هم چنین در ترکیب ست دقت کنید که هر دو آیتم کمی با هم تفاوت داشته باشند و یک رنگ نباشد.

استثنائا در صورتی که رنگ هر دو آیتم سفید باشد می توانید با یکدیگر ست کنید.

استایل مردانه تابستانه گراد

 

  • ترکیب پیراهن آستین بلند و شلوارک

در سفرها و تفریحات می توانید روی یک ترکیب سنتی حساب ویژه ای باز کنید. هارمونی طرح و رنگ در این استایل بسیار مهم است. یعنی آیتم پیراهن باید مناسب آیتم شلوارک باشد. به عنوان  نمونه اگر رنگ پیراهن شما آبی آسمانی بود شلوار شما نیز باید در یک طرح ابری و تناژ متفاوت باید باشد. یا به عنوان مثالی دیگر، اگر در یک مکان با آب و هوای خنک به سر میبرید می توانید از پیراهن پشمی و شلوارک کتان استفاده کنید.

به مانند ترکیب قبلی بهتر است از ستی استفاده کنید که در طرح پیراهن با شلوار متفاوت باشد. برای خوش تیپ تر شدن پیشنهاد میکنیم یک یا دو دکمه بالایی را باز بگذارید. آستین های خود را کمی تا کنید و پیراهن را درون شلوار قرار دهید .

پیراهن و شلوارک گراد

  • تی شرت و شلوار پارچه ای

ترکیب پولوشرت و لباس های کشباف به همراه شلوار پارچه ای یا کتان به شکل قابل ملاحظه ای میان مردان جوان مورد استقبال قرار گرفته است. هرچند این استایل مردانه و غیررسمی است اما پولوشرت میتواند رسمیت استایل شما را به دوش بکشد. این ست را میتوانید با یک جفت لوفر راحتی یا سگک دار و حتی کتانی هماهنگ کنید.

تی شرت و شلوار پارچه ای گراد

  • ترکیب تی شرت _ پولوشرت و کت و شلوار

همه ما به خوبی میدانیم که ترکیب پیراهن و کت و شلوار جذاب ترین استایل مردانه است. اما این ترکیب در فصل تابستان ممکن است باعث تعریق و گرمای بیش از حد شما بشود. لذا پیشنهاد جذاب ما برای شما یک ترکیب شیک و غیررسمی به همراه یک تی شرت یا پولوشرت و کت و شلوار است. اینگونه شما می توانید با انتخاب پیراهن ساده و غیررسمی استایلی راحت برای خود ایجاد کنید و در عین حال استایلی مدرن نیز داشته باشد.

یک نکته را بدانید که اگر یک کت و شلوار تیره یا روشن متناسب با موقعیت مکانی پوشیدید باید زیر کت یک لایه پیراهن با رنگ متضاد بپوشید.

به عنوان مثال اگر یک کت و شلوار شنی می پوشید از پیراهن تیره به رنگ سبز یا قرمز بپوشید. اگر کت و شلوار شما به رنگ کرمی بود می توانید پیراهن صورتی رنگ بپوشید. فراموش نکنید که با اضافه کردن یک لوفر یا کتانی استایل جذاب تری برای خود می سازید.

استایل شیک و تابستانی گراد

 

 

 

 

چگونه یک مرد جنتلمن باشید؟

مقاله قبلی

نحوه ست کردن رنگ صورتی در استایل مردانه تابستانه

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود / ثبت نام